وبسایت رسمی مهندس غلامعلی سفید

1396/03/10 :

دومين جوابيه مهندس سفید به حجت الاسلام محمدي نماينده محترم شوراي نگهبان در استان يزد

بسم الله الرحمن الرحیم
از این که بالاخره جوابی از سوی نمایندگی شورای نگهبان در یزد داده شد خوشحالم، چون همه ما مسئولیم و همه مسئولان باید پاسخگو باشند؛ ولی متاسفانه باز هم اشکالاتی در این جواب وجود دارد که مطرح می کنم:
اولا در صحبتشان گفته شده که یک نفر در ستاد آقای روحانی درخواست مالی کرده است. بنده مسئول ستاد آقای دکتر روحانی بودم و ایشان می گویند یکی از مسئولین ستاد این کار را کرده است، لذا بنده یکی از متهمین هستم و برای رفع این اتهام می خواهم مشخص کنم که این فرد که بوده چه گرفته و با آن چه کرده و به چه کسی داده است و این وجه به حساب چه کسی رفته است تا مشخص شود که هیج اتهامی متوجه ستاد آقای دکتر روحانی نیست.
مطلب دوم این که گفتند من پاسخگوی این افراد نیستم و فقط به مراجع مربوطه پاسخ می دهم. نمی شود کسی بیاید در بین جمعی حرفی بزند و یک شبهه ای ایجاد کند و بعد بگوید من مدرک آن را به مراجع مربوطه تحویل می دهم. آنها باید اصل قضیه را به مردم بگویند، چرا که مردم نامحرم نیستند و دانستن حق آنهاست. آنها باید به مردم بگویند این فرد پول را به چه کسی داده است.
مطلب بعدی این که ایشان اشاره کرده اند که در یکی از ستادها این اتفاق افتاده است.
اولا ایشان می دانند دو نفر از کاندیدا های اصلاح طلب نه تنها در استان یزد بلکه در هیچ کدام از استان ها ستادی نداشتند. آقای هاشمی طبا و جهانگیری اصلا ستادی نداشتند که شامل این حرف شود. جناب آقای قالیباف در آن تاریخ در یزد ستادی ایجاد نکرده بودند. و چندین روز بعد از این اظهار نظر ستادشان در یزد فعال شد. جناب اقای میرسلیم هم تبلیغاتی نداشتند که بخواهند پولی بگیرند پس یعنی این اتهام متوجه دو ستاد می شود: ستاد آقای روحانی و ستاد آقای ریئسی. فردی که این اظهار نظر را کرده، خودش برای ستاد آقای رئیسی کار می کرده. پس به این نتیجه می رسیم که این اتهام متوجه ستاد آقای دکتر روحانی است؛ لذا باید مشخص کنند چه کسی این پول را گرفته و آن را کجا خرج کرده است.
نکته آخر این که این فرد در سخنرانی صحبت از 50 میلیارد تومان پول کرده است ولی حال می گویند که چند تاجر مبلغی را کمک کرده اند.
به نظر من مطرح کردن این صحبت ها و دروغ های بعد از دروغ اول، اصلا خوب نیست. به نظر من اگر کسی اشتباهی بکند نباید با اشتباهات مجدد آن را تکمیل کند، بلکه باید عذر خواهی کند و به مردم بگوید اشتباه کرده است و توبه کند و به خدا و مردم برگردد و از کسی که به او تهمت زده شده و از خداوند متعال طلب مغفرت کند و الا مردم تحلیلشان این است که اگر فردی این اشتباهات را انجام دهد در حالی که مسئولیت تائید افراد را داشته باشد ممکن است این خطا ها را نیز مجددا در آن سمت مرتکب شود و من یقین دارم که مرتکب شده اند.

ومن الله التوفيق
غلامعلي سفيد
دهم خرداد ماه يكهزار و سيصد و نود و شش شمسي
شبکه های اجتماعی
کاندیدای شورای اسلامی شهر یزد
مهندس غلامعلی سفید
کلیه حقوق مادی و معنوی ، متعلق به وبسایت رسمی مهندس غلامعلی سفید می باشد .