وبسایت رسمی مهندس غلامعلی سفید
اخبار ستادی
آخرین اطلاعیه های وبسایت مهندس غلامعلی سفید
آخرین خاطرات مهندس سفید
مهندس سفید در زمان مسئولیت امور تربیتی یزد
ما اینها را دعوت کردیم اومدند داخل بعد به من گفتند که مسیول امور تربیتی بشید.
من گفتم که نه و من اینجا دارم حوزه میخونم و میخوام درسمو تموم کنم و ... که گفتند نه و وظیفه است و کسی نداریم و شما بهترین هستید و بچه های سپاه به این نتیجه رسیده اند. هرچی گفتیم نه قبول نکردند و بعد از کلی اصرار قبول کردم و به من نامه ای دادند و رفتیم وزارت خونه و این نامه رو دادم و منو معرفی کردند که بشم مسیول امور تربیتی.
خاطرات دوران دانشجویی غلامعلی سفید
در آن زمان گروه های کمونیستی در قالب مجاهدین خلق و گروه های دیگر فعالیت زیادی داشتند. حسینیه ارشاد آن سال فعالیت کمتری داشت ولی مسجد قبا برنامه های بسیار خوبی برگزار میکرد. مرحوم آقای مفتح سخنرانی های خوبی انجام میدادند و سیره ائمه را میگفتند که از امام علی شروع کردند، من آن زمان صداهایشان را ضبط میکردم.
خاطرات دوران مدرسه غلامعلی سفید(بخش دوم)
دوران دبیرستان برای من دوران بسیار خوبی بود بخاطر جلسات و افرادی که با ایشان در رفت و آمد بودیم، مخصوصا سال آخر دبیرستان با افراد جدی تر و سیاسی تری ارتباط برقرار کردیم. کلاس یازده که بودم، چند نفری را در یزد دستگیر کرده بودند و بعد از آزادی در مدرسه خودشان راهشان نداده بودند و اینها آمدند مدرسه رسولیان.
خاطرات دوران مدرسه غلامعلی سفید(بخش اول)
صبح روز شنبه 15 خرداد که تعطیل هم بود با مهندس قرار داشتیم که البته من فکر میکردم اشتباهی رخ داده و حتما ریس دفترشان اطلاع نداشته که شنبه تعطیل است. که یک دفعه موبایلم زنگ خورد و ریس دفترشان گفت که با مهندس قرار دارید و فراموشتان نشود که من تعجب کردم و سریع خودم را به دفترشان رساندم. و سپس جلسه آغاز شد:
" بسم الله الرحمن الرحیم
آخرین اخبار مؤسسه جوادالائمه
کاندیدای شورای اسلامی شهر یزد
مهندس غلامعلی سفید
شبکه های اجتماعی
کلیه حقوق مادی و معنوی ، متعلق به وبسایت رسمی مهندس غلامعلی سفید می باشد .